Servis Kampanyaları

Yamaha’nızla ilgili güncelleme ve iyileştirmeleri görüntülemek için 17 haneli şasi numaranız ile aşağıda yer alan sorgu alanından kontrol edebilirsiniz.


Şase No

Yamaha Motor olarak güvenliğinizi önemsiyoruz.

Sürdürülebilir ve güvenli bir gelecek için; sektörel ve teknolojik gelişmeleri takip ediyor, Yamaha uzmanlığımızı müşteri geri bildirimleri ile zenginleştiriyoruz.

Yamaha’nızı uzun kilometreler boyunca ilk günkü performansı ile güvenle kullanabilmeniz için yalnızca satış anında değil, Yamaha uzmanları tarafından sunulan Satış Sonrası Hizmetler ile hayat boyu yanınızda olmayı amaçlıyoruz.

Bu kapsamda müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz tüm ürünlerimizin üretim ve geliştirme süreçlerini tekrar gözden geçiriyor, iyileştirme ve güncelleme çalışmaları yürütüyoruz.

Tüm Yamaha modellerini kapsayan bu iyileştirme ve güncelleştirme çalışmaları için yetkili bayilerimizden bedelsiz hizmet alabilir, Yamaha’nızı hayat boyu güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

• Tüm Gönüllü Geri Çağırma kampanyaları, Yamaha Motor tarafından yürütülmektedir.
• Kampanyalar, iyileştirme ve geliştirme yapılması gereken şasi numaralarını kapsamaktadır.
• Gönüllü Geri Çağırma kampanyaları belli model yıllarındaki ürünleri kapsayabileceği gibi, yılından ya da modelden bağımsız, yalnızca şasiye özel olabilmektedir.
• Katılım tamamıyla bedelsizdir.
• Bedelsiz Gönüllü Geri Çağırma kampanyasından yararlanmak için yetkili Yamaha bayilerinden randevu alınması gerekmektedir.
• Kaydınız iletildikten sonra bayimiz sizinle iletişime geçerek randevu teyidi gerçekleştirecektir.