Rezervasyon Formu

Sınıfındaki en iyi teknik özellikleri MAX ailesinin dinamik tasarımıyla bir araya getiren Yamaha XMAX 250 Efsanesi geri dönüyor. Lansmana özel ayrıcalıklı fiyatlarla yeni XMAX 250'ye sahip olmak için kaydolun.
Yeni XMAX 250’lerin teslimatı Ocak ayında yapılacaktır.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 25.900 TL’dir.


Nasıl çalışır?
  • 1. "XMAX 250'nizi ayırtın"a tıklayın ve kayıt formunu kişisel bilgilerinizle doldurun.
  • 2. Kaydınızı aldığımızı onaylayan bir e-posta alacaksınız.
  • 3. Epostanıza düşen onay mailini doğrulayıp Tercih ettiğiniz bayiyi seçin ve geçerli kutucukları işaretleyip rezervasyon işlemini tamamlayın.
  • 4. Satın alma isteğinizi onaylamak ve satın alma işlemini sonuçlandırmak için 7 gün içinde tercih ettiğiniz Yamaha bayisini ziyaret edin.
  • 5. Özel XMAX 250'niz için tahmini teslim süresi bayiniz tarafından onaylanacaktır.
Kişisel verilerinizi nasıl işliyoruz?

Yamaha Motor Türkiye, XMAX 250 motosiklet ayırtmak için bu web sitesi üzerinden çevrimiçi kaydolursanız rezervasyonunuzla ilgili

olarak sizinle iletişime geçmek, şikayetleri ve anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak ve geçerli yasalara ve düzenlemelere uyum sağlamak amacıyla adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı işleyecektir. Bayiden satın alma teklifi alabilmeniz ve satın alma işlemini bu bayiyle tamamlayabilmeniz için kişisel verilerinizi, çevrimiçi kayıtta seçtiğiniz bayiyle paylaşacağız. Bu çevrimiçi kayıtla ilgili olarak kişisel verilerinizi, yalnızca yukarıda açıklanan amaçlar için gerekli olan süre boyunca saklayacağız. Hükümler ve Şartlar / Gizlilik Bildirimi. Çevrimiçi XMAX 250 kaydı için geçerli olan Hükümler ve Koşullar metnimize bakın. Kişisel verileri web sitelerimizle ilgili olarak nasıl işlediğimiz ve haklarınız hakkında daha fazla bilgiyi Yasal Hükümlülükler ve Gizlilik Politikası metnimizde bulabilirsiniz. Herhangi bir uyuşmama durumunda şu sıra geçerli olacaktır: (1) Asıl Hükümler ve Koşullar; (2) Web Sitemizdeki Asıl Metin; (3) Gerçek Gizlilik Bildirimi. Herhangi bir sorunuz varsa, Lüften bize ulaşın.